top of page

Naše nabídka

Níže naleznete naši základní nabídku služeb. Najdete u nás velký výběr převážně lučních květin, na přání se pak snažíme zajistit i zboží mimo náš běžný sortiment. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného dárkového květináče nebo originálního výrobku s tématikou českého venkova z naší floristické dílny. 

212__MG_2146.jpg

1. Luční kytice 

Naší vlajkovou lodí je luční kytice ve stylu českého venkova. Denně pro vás připravujeme čerstvé květiny.  Luční květiny se hodí na jakoukoliv příležitost. Přímo na naší prodejně si můžete vybrat z čerstvě navázaných květin nebo Vám poradíme, jakou  voňavou květinu si nechat profesionální floristkou uvázat. 

141__MG_2075.jpg

2. Hrnkové květiny

​ Vysoká kvalita, čerstvost - nelze srovnávat s produkty v supermarketech. Podporujeme české pěstitele, proto u nás seženete  i květiny z naší domoviny.  

 

016__MG_2003_retus.jpg

3. Sezónní výrobky

Jedinečné a originální výrobky z naší dílny.

V naší floristické dílně vznikají neobyčejné a výjimečné výrobky a dekorace. Tvoříme je pro každé roční období od jarních a velikonočních dekorací až po adventní věnce a živé dekorace na váš vánoční stůl. Nabídka je doplněna o zdobené živé hrnkové květiny, které můžete předat jako dárek. Ctíme zásady přírody a používáme různé ekologické materiály. V  výrobcích se promítá naše láska k českému venkovu.

152__MG_2081_edited_edited.png

4. Doplňkový sortiment

Pro hrnkové květiny nabízíme různé keramické květináče, plechové obaly či proutěné košíky. Sezónní vkusné produkty, kdo nás zná - ten umí ocenit.

634__MG_2563_edited.jpg

5. Doručování květin

Květiny doručujeme po Praze v pracovní dny, víkendy i svátky. Objednat můžete telefonicky nebo přijďte za námi na prodejnu, zde společně vybereme z našeho širokého sortimentu a doladíme detaily a termín doručení. 

bottom of page